• Wyprawka przedszkolaka 2023/24r.

• WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA  z ''GRUPY MŁODSZEJ'' 2023/2024r.

• kapcie (prosimy nie dawać dzieciom kapci typu kroksy, sandały czy baletki). Kapcie powinny być usztywniane w kostce, najlepiej z otwartymi palcami i zapinane na dwa rzepy. (typu np. kapcie-sandałki befado)
          • podpisany mały plecak lub worek z kompletem ubrań na przebranie, który zostaje w przedszkolu,

• podpisany kubeczek i szczoteczka do mycia zębów,

• pasta do zębów - niepodpisana

• kubeczki do picia wody dzieci otrzymają w przedszkolu,

• mała poduszka typu jasiek, śpiworek przedszkolny oraz piżama dwuczęściowa na krótki rękaw (dotyczy wszystkich dzieci zapisanych na więcej niż 5 godzin)

• paczka/pudełko chusteczek higienicznych (100sztuk)- podpisane

• 1 opakowanie mokrych chusteczek

• materiały do pracy na zajęcia dydaktyczne zakupi nauczyciel,

• składka (materiały dydaktyczne + składka na I półrocze na art. papiernicze): trzylatki - 185zł i czterolatki- 195zł - prosimy o wpłatę do 10 września.

• składka na drugie półrocze na artykuły papiernicze 70zł płatna do 15.02.24r.

• artykuły papiernicze, klej, farby, kredki itp. zakupi nauczyciel - kwota wliczona jest w składkę na materiały dydaktyczne.

W czasie roku szkolnego dzieci będą uczestniczyły w róznych uroczystościach szkolnych i przedszkolnych, także apelach, w związkuz tym prosimy aby każde dziecko miało tzw. strój galowy. Dziewczynki - biała bluzeczka na krótki i długi rękaw, granatowa lub czarna spódniczka. Chłopcy biała koszula na długi rękaw i koszulka na krótki (może być bawełniana), granatowe lub czarne spodnie i dłuższe spodenki.

Jeżeli dziecko jest uczulone na jakiekolwiek produkty spożywcze, rodzice powinni dostarczyć na początku września, zaświadczenie lekarskie od specjalisty.

WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA W GR. "0" rok szk.2023/2024

•     kapcie (nie klapki, nie sandały),
          •     komplet ubrań na przebranie w I woreczku, które zostają w przedszkolu,
          •      kubeczki do picia wody dzieci otrzymają w przedszkolu,
          •     paczka chusteczek higienicznych w pudełku (po 100 sztuk),
          •     strój na ćwiczenia gimnastyczne (biała koszulka, spodenki) w II woreczku.
          •     ryza papieru A4
          •     składka (materiały dydaktyczne + składka na I półrocze na art. papiernicze):               zł - prosimy o wpłatę do 10 września.
          •  klej, farby, kredki itp. zakupi nauczyciel - kwota wliczona jest w składkę na materiały dydaktyczne.

Uwaga : 2 woreczki podpisane imieniem i nazwiskiem

( w 1 woreczku ubranie zapasowe, w 2 strój gimnastyczny- oznakowany).