• Skład Rady Rodziców

• Skład Szkolnej Rady Rodziców:

Przewodnicząca : p. Marta Sacewicz

Zastępca przewodniczącego : p. Barbara Makosiej

Sekretarz: p. Agnieszka Kamińska-Rosiak

Skarbnik: p. Mirella Zaborska

Szanowni Rodzice!

W dniu 26.09.2023r. odbyło się pierwsze spotkanie Rady Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Biesalu,
          podczas którego ustalono wysokość wpłat na Radę Rodziców w kwocie 60,00 zł od rodziny w roku szkolnym 2023/2024.
          Poniżej podaję dane potrzebne do dokonania przelewu na konto Rady Rodziców:
          Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Biesalu
          Biesal 59
          11 - 036 Gietrzwałd
          Nr konta: 31 8857 1067 3006 0609 3884 0001

Zachęcamy Państwa do dokonywania wpłat na komitet rodzicielski. Zebrane pieniądze były wykorzystywane i nadal będą na rzecz dzieci  uczących się w naszej placówce. Bez tych środków finansowych nie będziemy w stanie zakupić dla uczniów nagród książkowych oraz upominków za osiągnięcia w konkursach, zawodach czy też za naukę; nie będziemy mogli utrzymać uchwalonego przez Radę Rodziców stypendium przyznawanego w poprzednich latach najzdolniejszym uczniom. Aby tego uniknąć niezbędne jest nasze wspólne zaangażowanie i wsparcie.

Będziemy wdzięczni za każde wpłacone 60,00 zł i zachęcamy Państwa, jeśli oczywiście istnieje taka możliwość z Państwa strony, do innych indywidualnych wpłat. Zapewniamy, że środki te zostaną dobrze wykorzystane.

Jako Rada Rodziców jesteśmy otwarci na współpracę, nowe pomysły i inicjatywy zgłaszane przez wszystkich rodziców, jak również na merytoryczną krytykę. Uważamy, że pozwoli nam to jeszcze lepiej przyczyniać się do sukcesów naszych dzieci i szkoły.

Marta Sacewicz