• Dowożenie uczniów - godziny

Dowożenie uczniów

Uwaga !
          Od kwietnia 2022 r. obowiązują zmiany w dowożeniu dzieci do Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Biesalu !

Urząd Gminy w Gietrzwałdzie, który jest organem prowadzącym ZSP w Biesalu zdecydował o zmianie dowożenia uczniów w roku szkolnym 2021/2022. Dotychczasowy system transportu szkolnego zmieniono na transport o charakterze publicznym. Dzieci będą dojeżdzać do szkoły autobusami publicznymi (ogólnie dostępnymi) na podstawie biletów miesięcznych opłaconych przez gminę i wydawanych w szkole. Dzieci będa podróżować samodzielnie. Bezpieczeństwo w autobusach będzie zapewniał monitoring wizyjny jak w komunikacji miejskiej.

Odpowiedzialność za bezpieczne dotarcie dziecka z domu do przystanku i z przystanku do domu pozostanie po stronie rodziców.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z rozkładami jazdy autobusów oraz zmianami przystanków autobusowych.

Rozkłady jazdy podane poniżej:

584_NOWY.pdf

585_NOWY.pdf