• DOŻYWIANIE W SZKOLE

Rok szkolny 2022 / 2023

UWAGA!

Serdecznie proszę o zgłaszanie potrzeby odpisu należności za obiady najpóźniej do godz.14:00 w dniu poprzedzającym nieobecność ucznia.

Uprzejmie informuję, że od 1 stycznia 2023 roku stawka za jeden posiłek wynosi:

uczniowie - 6,00 zł

pracownicy - 8,00 zł

Opłata za dożywianie w maju 2024r.

(14 dni):

uczniowie -  84 zł

pracownicy - 112

Za miesiąc maj 2024 r. należy dostarczyć dowód wpłaty

do 26.04.2024r.

UWAGA!

Proszę o dokonywanie wpłat dokładnie takich kwot, które są podawane! Wszelkie nadpłaty i niedopłaty muszą być skorygowane przy okazji opłacania dożywiania w kolejnym miesiącu.

Proszę o dokonywanie wpłat przelewem na adres:

Zespól Szkolno – Przedszkolny w Biesalu, Biesal 59, 11-036 Gietrzwałd, Warmiński Bank Spółdzielczy Oddział w Gietrzwałdzie.

Nr konta bankowego: 92 8857 1067 3006 0609 3956 0001,

z dopiskiem:  opłata za posiłki w miesiącu (tu wpisać za jaki miesiąc oraz imię i nazwisko dziecka lub dzieci).

Odpisy za nieobecność dziecka w szkole pozostają takie same jak w regulaminie dożywiania.

Wykazy kwot do zapłaty będą w dalszym ciągu umieszczane na stronie internetowej szkoły, na tablicy informacyjnej w korytarzu szkoły i świetlicy.